• 11 maja 2021

Co można zawrzeć w wizytówce

Wizytówki to wszechstronne narzędzia promocyjne, które mogą być formalne lub nieformalne, w zależności od rodzaju obrazu, który chcesz przedstawić. Są niezastąpione podczas imprez networkingowych i idealnie nadają się do promocji Twojej firmy i Ciebie. Zapisz promocje na swoich wizytówkach lub zaprojektuj je jako przypomnienia o wizytówkach, aby wymienić kilka różnych sposobów, w jaki możesz skorzystać z tego potężnego narzędzia marketingowego.

Innym dobrym pomysłem jest pójście o krok dalej i pokazanie swoich utalentowanych artystów i projektantów, którzy chcą nie tylko nawiązywać kontakty z innymi i zbierać informacje o swojej pracy, ale także zaprezentować małą próbkę tego, co robią w tym samym czasie, mogą rozważyć kolorowe logo lub próbkę ilustracji swojej pracy, tak aby subtelnie i bez większego wysiłku pokazać swój talent. (Ponieważ, spójrzmy prawdzie w oczy, nie możesz nosić wszędzie swoich zdjęć'!)

Więc, co możesz umieścić na swojej karcie? Poza oczywistymi potrzebami - imię i nazwisko, tytuł, nazwa firmy, numery telefonów i adres e-mail - wizytówka powinna wyświetlać Twoje dane kontaktowe w mediach społecznościowych, co jest świetnym sposobem na nawiązywanie kontaktów z innymi w sposób nieformalny. Ludzie często wahają się przed dzwonieniem do innych, ale wygodniej jest dodać kogoś do swojej listy znajomych na Facebooku. Pomaga to również stworzyć wrażenie, że jesteś na bieżąco z nowymi technologiami i trendami społecznymi, a nie utknąłeś jeszcze w epoce Alexandra Grahama Bella!

To naprawdę zależy od Ciebie, jaki projekt wybierzesz lub jakie informacje umieścisz na swojej wizytówce. Po prostu ciesz się, że nie będziemy Cię karać za łamanie jakichkolwiek zasad.

Share :

Może Cię zainteresować

Jak stworzyć dobrą wizytówkę?

Posiadanie wizytówek jest dziś w wielu branżach czymś oczywistym. Niemal wszędzie mamy z nimi do czynienia, w...